Aktin

Reference na nový e-shop Aktin

únor 2014 - červenec 2017
Aktin vznikl v roce 2010 jako internetový fitness magazín. S rostoucím zájmem čtenářů se zvyšovaly i náklady na jeho provoz. Proto se dvojice jeho tvůrců rozhodla založit o rok později společnost Selltime s.r.o., pod jejíž hlavičkou funguje tematicky zaměřený e-shop. Aktin v současnosti provozuje dvě vlastní fitness prodejny a podporuje desítky atletů a osobností prosazující aktivní způsob života.
logo Aktin

Zadání

Realizovat e-shop pro unikátní webový projekt, zařídit technickou realizaci a konzultace návrhů.

Rozsah projektu

  • vývoj e-shopového řešení na míru pro obchodní část portálu
  • technické konzultace, vývoj a testování nových funkcí
  • konzultace grafického řešení
  • responzivní front-end design pro e-shopovou i administrační část
  • kompletní zajištění hostingu a IT prostředků pro e-shop

Historie spolupráce

S projektem Aktin jsme se poprvé setkali již před několika lety jako poskytovatelé webhostingu. Po krátké přestávce ve spolupráci se k nám klient opět vrátil s ideou začít pracovat na vývoji nového e-shopu pro jejich fitness portál.

Začátkem roku 2014 jsme dostali první návrhy grafiky a nápadů, jak by měl budoucí e-shop vypadat. Na tomto projektu jsme zároveň vyvíjeli naše nové e-shopové jádro a Aktin byl tak jeho prvním uživatelem.

Pokračovali jsme vývojem portálové části projektu a následně se zaměřili i na spolupráce při propagaci projektu a obecně online marketing.

Zhodnocení spolupráce

Naše spolupráce na vývoji a marketingu pomohla projektu Aktin vyrůst do takové míry, že si společnost založila vlastní vývojový tým a naši další spolupráce již nebylo třeba. Jistě tomu přispěl náš e-shop postavený na Nette frameworku a licenční podmínky, které nezávislý rozvoj našich klientů umožňují.

Michal Hubík
manažer vývoje

Spolupráce proběhla dle našich vysokých očekávání. Zejména výjimečně talentovaní lidé, schopnost plnit nestandardní přání a hbitá komunikace stojí za úspěchem projektu.

Michal Hubík
manažer vývoje

Pojďme probrat, jak pomůžeme vašemu projektu

Přijedeme za vámi nebo se můžeme potkat u nás v Brně či Praze
konzultace je ZDARMA
Profilovka Jan Nobilis