Proč chtít řešení od nás

Vaše řešení, váš kód

Chceme dlouhodobou spolupráci založenou na důvěře, ne vás držet jako rukojmí. Zdrojový kód tak bude kompletně váš, navíc napsaný v PHP (nejrozšířenější jazyk na trhu).

Žádné pocity, ale tvrdá data

Uživatelský výzkum bereme vážně. Bez důkladného pochopení vašeho businessu a cílové skupiny si na tvorbu řešení netroufneme. Než se pustíme do vývoje, analyzujeme konkurenci, tvoříme persony a testujeme wireframy.

Práce pod kontrolou

Během celé spolupráce budete mít přístup do našeho projektového systému Redmine. V reálném čase můžete sledovat, na čem se zrovna pracuje.

Vývoj, hosting a marketing

V igloonetu nemáme jen vývojáře. Vašemu projektu rádi zajistíme bezpečný hosting a navrhneme marketingovou strategii na míru. PPC, SEO nebo mailing pro nás nejsou problém.

Webová stránka Royal Canin
logo Royal Canin

B2B aplikace ušetřila třetinu času

V Royal Canin probíhala všechna produktová komunikace s B2B partnery „ručně“. Díky naší automatizaci vidí všechny nové produkty téměř bez práce a v reálném čase.

Zvýšili jsme tím počet vyřízených objednávek o 10 % a zákaznické podpoře ušetřili až 35 % času. Z naší aplikace Portail se stal nejlépe hodnocený projekt ve společnosti Royal Canin v zemích střední a severní Evropy za poslední dva roky.

Webová stránka Doktor Kladivo
Logo Doktor Kladivo

E-shop pro více než
40 000 produktů

400 kategorií, 36 typových podstránek a víc než 12 různých výrobců - takový e-shop jsme vytvořili pro Doktora Kladivo.

A nezůstalo jen u toho, naše spolupráce pokračuje. Společně jsme řešili napojení na Pohodu a mailingový nástroj Mailkit, víc než 12 různých automatických importů od dodavatelů a mnoho dalšího.

Webová stránka Snowboard Zezula
Logo Snowboard Zezula

Kompletní vývoj, marketing i správa

Se Snowboard Zezula spolupracujeme už 15 let. Začali jsme jim pomáhat se správou sítě a údržbou e-shopu, na základě dobrých zkušeností nám svěřili celý vývoj. Vytvořili jsme pro ně jak nový e-shop, tak B2B platformu.

Od roku 2010 máme na starosti i PPC kampaně a dnes pro klienta řešíme veškerý online marketing.

Další reference

Royal Canin
doktorkladivo.cz
snowboardzezula.cz
panvice.cz
planetaher.cz
domy-dnes.cz

Pojďme probrat, jak pomůžeme vašemu projektu

Přijedeme za vámi nebo se můžeme potkat u nás v Brně, Praze či Plzni
konzultace je ZDARMA
Profilovka Jan Nobilis
Jan Nobilis