Reference na online marketing pro Planetu her

AdWords PPC Remarketing
Spolupráce: listopad 2013 - současnost
Projekt: planetaher.cz

igloonet je pro nás super partner jak lidsky, tak pracovně. Jejich kampaně nám násobně zvedly obraty e-shopu a zásadně rozšířily povědomí o značce. Pokud hledáte firmu na online makreting, neznám lepší.


Michal Široký

spolumajitel


Domluvte si schůzku zdarma

Zadání

Upravit stávající PPC kampaně v reklamních systémech AdWords a Sklik a převzít jejich kompletní správu. Implementovat a nastavit analytické nástroje. Upravit XML feedy a zoptimalizovat kampaně ve zbožových srovnávačích.


Rozsah projektu

S internetovým obchodem Planetaher.cz jsme začali spolupracovat v listopadu 2013. Tehdy jsme převzali stávající kampaně v AdWords a Sklik. Tyto kampaně jsme začali postupně optimalizovat a rozšiřovat. V prosinci 2013 ke klasickým kampaním ve vyhledávání přibyl remarketing, PLA kampaně a předvánoční reklamy na Facebooku, to vše doplněné o námi optimalizované kampaně ve zbožových srovnávačích. Tímto krokem jsme u Planety her získali důvěru a od počátku roku 2014 jsme převzali kompletní správu nad AdWords, Sklik, Facebook kampaněmi i těmi ve zbožových srovnávačích. Naše dlouholetá spolupráce vyvrcholila v roce 2016 vývojem nového e‑shopu.


Historie spolupráce

  • Listopad 2013 - opravení stávajících kampaní ve vyhledávání
  • Prosinec 2013 - spuštění remarketingu s textovými reklamami, PLA kampaně a předvánoční kampaně na Facebooku
  • 2014 až současnost - kompletní správa kampaní AdWords a Sklik, remarketing na Facebooku, správa zbožových srovnávačů
  • 2015 - počátek prací na vývoji nového webu
  • 2016 - zveřejnění nového e‑shopu

Zaměření klienta

Planetaher.cz je specializovaný obchod s moderními společenskými hrami, který vznikl v roce 2007. Jejich e‑shop obsahuje jeden z největších výběrů her v České republice. Kromě běžně dostupných her je v obchodě možno zakoupit především hry, které si získaly obrovskou oblibu v zahraničí a na českém trhu nejsou běžně k dostání. Roku 2011 pak tým rozšířil své aktivity a založil vlastní vydavatelství deskových her - REXhry, které se zabývá vydáváním zahraničních her pro začátečníky i náročné hráče.


Můžeme pomoci i vám

Zaujali jsme vás? Domluvte si konzultaci zdarma.

Vedu igloo tým marketingu. Starám se, aby to, co děláme bylo stále na špičce. Vysněným dítkem je pro mě data tým, který je pro mě čím dál větší prioritou.

Adam Šilhan

chlapec z marketingu

Adam Šilhan