Reference na online marketing pro Planetu her

AdWords PPC Remarketing
Spolupráce: listopad 2013 - současnost
Projekt: planetaher.cz

igloonet je pro nás super partner jak lidsky, tak pracovně. Jejich kampaně nám násobně zvedly obraty e-shopu a zásadně rozšířily povědomí o značce. Pokud hledáte firmu na online makreting, neznám lepší.


Michal Široký

spolumajitel


Domluvte si schůzku zdarma

Zadání

Upravit stávající PPC kampaně v reklamních systémech AdWords a Sklik a převzít jejich kompletní správu. Implementovat a nastavit analytické nástroje. Upravit XML feedy a zoptimalizovat kampaně ve zbožových srovnávačích.


Rozsah projektu

S internetovým obchodem Planetaher.cz jsme začali spolupracovat v listopadu 2013. Tehdy jsme převzali stávající kampaně v AdWords a Sklik. Tyto kampaně jsme začali postupně optimalizovat a rozšiřovat. V prosinci 2013 ke klasickým kampaním ve vyhledávání přibyl remarketing, PLA kampaně a předvánoční reklamy na Facebooku, to vše doplněné o námi optimalizované kampaně ve zbožových srovnávačích. Tímto krokem jsme u Planety her získali důvěru a od počátku roku 2014 jsme převzali kompletní správu nad AdWords, Sklik, Facebook kampaněmi i těmi ve zbožových srovnávačích. Naše dlouholetá spolupráce vyvrcholila v roce 2016 vývojem nového e‑shopu.


Historie spolupráce

  • Listopad 2013 - opravení stávajících kampaní ve vyhledávání
  • Prosinec 2013 - spuštění remarketingu s textovými reklamami, PLA kampaně a předvánoční kampaně na Facebooku
  • 2014 až současnost - kompletní správa kampaní AdWords a Sklik, remarketing na Facebooku, správa zbožových srovnávačů
  • 2015 - počátek prací na vývoji nového webu
  • 2016 - zveřejnění nového e‑shopu

Zaměření klienta

Planetaher.cz je specializovaný obchod s moderními společenskými hrami, který vznikl v roce 2007. Jejich e‑shop obsahuje jeden z největších výběrů her v České republice. Kromě běžně dostupných her je v obchodě možno zakoupit především hry, které si získaly obrovskou oblibu v zahraničí a na českém trhu nejsou běžně k dostání. Roku 2011 pak tým rozšířil své aktivity a založil vlastní vydavatelství deskových her - REXhry, které se zabývá vydáváním zahraničních her pro začátečníky i náročné hráče.


Můžeme pomoci i vám

Zaujali jsme vás? Domluvte si konzultaci zdarma.

Jsem Google trenér pro Automatizace. Kromě nich s klienty řeším propojování marketingu s daty – nejraději vyhodnocování kampaní, s přesahem do práce s customer value modely. Konzultuji a školil jsem například pro Kiwi, Student Agency, T‑mobile.

Adam Šilhan

vedoucí marketingu

Adam Šilhan