MÜPO

Reference na marketingové práce pro MÜPO

2014 - současnost

Firma MÜPO, spol. s r.o. byla založena v roce 1992 jako specializovaná stavební firma zaměřená na výstavbu a rekonstrukce všech typů střech, a to v plném rozsahu klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Postupem času se činnost firmy rozšířila o výstavbu kompletních střešních vestaveb a nástaveb včetně realizace interiérů suchou výstavbou. Za dobu svojí existence si firma upevnila svoji pozici na trhu a stala se renomovanou střechařskou firmou v regionu Jižní Moravy, jejíž služby využívá řada velkých stavebních společností.

logo společnosti MÜPO

Zadání

Cílem jednotlivých kampaní vždy bylo získat nové zájemce na právě volné pracovní pozice.

Rozsah projektu

V březnu 2014 jsme realizovali přes Facebook Ads a Seznam Sklik první placenou náborovou kampaň. Díky jejímu úspěchu jsme dodnes realizovali celkem osm kampaní a další budou následovat.

Historie spolupráce

Pro stavební firmu MÜPO jsme v minulosti vytvořili webové stránky, které jsou však dnes již zastaralé. V blízké budoucnosti proto budeme vyvíjet nový web.

Zhodnocení zadavatele

Řešili jsme nedostatek zájemců o volná pracovní místa a díky kampaním se nám podařilo v krátké době získat nové klempíře, tesaře a v sezóně také řadu brigádníků. V roce 2016 budeme spolupracovat na propagaci naší předváděcí akce.

Martin Polášek
jednatel

Díky kampaním se nám podařilo v krátké době získat nové klempíře, tesaře a brigádníky.

Martin Polášek
jednatel

Pojďme probrat, jak pomůžeme vašemu projektu

Přijedeme za vámi nebo se můžeme potkat u nás v Brně či Praze
konzultace je ZDARMA
Profilovka Adam Šilhan