Reference na marketingové práce pro MÜPO

Facebook Sklik
Spolupráce: 2014 - současnost
Projekt: mupo.cz

Díky kampaním se nám podařilo v krátké době získat nové klempíře, tesaře a brigádníky.


Martin Polášek

jednatel

Martin Polášek


Domluvte si schůzku zdarma

Zadání

Cílem jednotlivých kampaní vždy bylo získat nové zájemce na právě volné pracovní pozice.


Rozsah projektu

V březnu 2014 jsme realizovali přes Facebook Ads a Seznam Sklik první placenou náborovou kampaň. Díky jejímu úspěchu jsme dodnes realizovali celkem osm kampaní a další budou následovat.


Historie spolupráce

Pro stavební firmu MÜPO jsme v minulosti vytvořili webové stránky, které jsou však dnes již zastaralé. V blízké budoucnosti proto budeme vyvíjet nový web.


Zhodnocení zadavatele

Řešili jsme nedostatek zájemců o volná pracovní místa a díky kampaním se nám podařilo v krátké době získat nové klempíře, tesaře a v sezóně také řadu brigádníků. V roce 2016 budeme spolupracovat na propagaci naší předváděcí akce.

Zaměření klienta

Firma MÜPO, spol. s r. o. byla založena v roce 1992 jako specializovaná stavební firma zaměřená na výstavbu a rekonstrukce všech typů střech, a to v plném rozsahu klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Postupem času se činnost firmy rozšířila o výstavbu kompletních střešních vestaveb a nástaveb včetně realizace interiérů suchou výstavbou. Za dobu svojí existence si firma upevnila svoji pozici na trhu a stala se renomovanou střechařskou firmou v regionu Jižní Moravy, jejíž služby využívá řada velkých stavebních společností.


Můžeme pomoci i vám

Zaujali jsme vás? Domluvte si konzultaci zdarma.

Jsem Google trenér pro Automatizace. Kromě nich s klienty řeším propojování marketingu s daty – nejraději vyhodnocování kampaní, s přesahem do práce s customer value modely. Konzultuji a školil jsem například pro Kiwi, Student Agency, T‑mobile.

Adam Šilhan

vedoucí marketingu

Adam Šilhan