IFE

Marketingová kampaň

jaro 2018 - nyní

Cíle spolupráce

Náborová kampaň s využitím online kanálů

  • Navýšení životopisů o desítky měsíčně
  • Zvýšení návštěvnosti kariérní stránky o tisíce uživatelů měsíčně
  • Zvýšení vyhledávání brandu o 25 %

IFE-CR, a.s. nás na jaře 2018 oslovila s nabídkou možné spolupráce při náboru nových zaměstnanců do výroby. Ve výběrovém řízení na náborovou kampaň jsme získali největší důvěru, a tak jsme se pustili do práce. Obsadit jsme potřebovali pozice jako je svářeč, operátor montáže nebo přípravář lakovny. Demografické cílení v rámci kampaně tedy bylo zásadní a abychom klientovi zajistili desítky relevantních životopisů měsíčně, museli jsme se zaměřit na masový zásah. Pro správné vyhodnocení kampaní bylo nutné před startem kompletně nastavit analytiku webu.

logo společnosti IFE

Průběh spolupráce

Hrdiny výroby pro IFE-CR, a.s. jsme oslovovali nejen pomocí vyhledávacích sítí, ale také cíleně v obsahové síti Seznamu a Googlu podle zájmových, geografických a demografických možností cílení. K propagaci volných pracovních míst jsme využili i reklamu na sociální sítí Facebook.

Změna zaměstnání není nákup trička na e-shopu. Pro uživatele jde o dlouhý rozhodovací proces, v kampani jsme proto volili informační a přesvědčovací reklamy a pomocí remarketingu jsme se jim poté nadále připomínali.

Vít Fišer
HR marketing specialist

igloonet nám pomohl navýšit objem životopisů řádově o desítky a návštěvnost kariérních stránek v řádech tisíců uživatelů měsíčně, díky čemuž jsme mohli obsadit mnoho volných pozic ve výrobě i kancelářích. Oceňuji zejména flexibilní reakce na naše požadavky, propracovanou strukturu online kampaní, transparentní komunikaci, pravidelný kvalitní reporting a aktivitu nad rámec domluvené spolupráce. V případě další kampaně v online prostředí bychom volili opět igloonet.

Vít Fišer
HR marketing specialist

Shrnutí spolupráce

Podařilo se nám nasbírat relevantní a kvalitní životopisy uchazečů o práci v IFE-CR, a.s., výrazně jsme zvýšili návštěvnost kariérních stránek a rozšířili jsme povědomí o IFE-CR, a.s. napříč relevantní cílovou skupinou a jihomoravským regionem.

Pojďme probrat, jak pomůžeme vašemu projektu

Přijedeme za vámi nebo se můžeme potkat u nás v Brně či Praze
konzultace je ZDARMA
Profilovka Adam Šilhan