Náborové kampaně

Oslovíme vaše kandidáty přes výkonnostní reklamu na sociálních sítích a ve vyhledávačích. Využijte svůj náborový rozpočet efektivněji.

Školení

Náborovou kampaň zvládnete díky nám sami. Naučíme vás práci s marketingovými nástroji a ukážeme, jaká data můžete v náborových kampaních využívat.

Kariérní stránky

Zaujměte kandidáty moderním kariérním webem. Vytvoříme pro vás stránky založené na analytice a výzkumu.

Proč chtít náborovou kampaň od nás

Více si vybírejte

Oslovte uchazeče, na které byste normálně nedosáhli. Kampaní spuštěnou na několika marketingových kanálech zaujmete více relevantních kandidátů.

Pohled zvenčí

Vžít se do kandidátů na různé pozice je složité. Pomůžeme zpětnou vazbou i bohatými zkušenostmi z předchozích kampaní.

Rychlejší efekt

Růst přílivu životopisů můžete očekávat už v prvních dnech kampaně. Propagaci s vámi pravidelně procházíme, vyhodnocujeme a upravujeme.

Vyšší viditelnost

Kampaní zasáhneme desítky až stovky tisíc lidí. Přítomnost v online světě navíc zlepší výkon ostatních náborových kanálů. Dostanete se také k lidem, kteří práci zatím aktivně nehledají.

Proč chtít školení od nás

Marketing od marketérů

Školit vás budou lidé, co se problematice věnují 5 a více let. Naučíte se pracovat s placenou reklamou a správně komunikovat na sociálních sítích.

Zapojíme vás

Jsme zvyklí školit začátečníky i ostřílené marketéry. Vyzkoušíte si prakticky, jak marketingové nástroje fungují, a budete je umět sami používat.

Ušijeme vám školení na míru

Školení stavíme přesně pro vás a učíme jen to, co opravdu využijete. Vybíráme ty marketingové kanály, které potenciální uchazeči používají.

Podpoříme vás

Rádi s klienty pracujeme dlouhodobě a pomáháme jim poznatky uvést do praxe. I v případě jednorázového školení vás rádi podpoříme, kdykoli se na nás obrátíte.

Čím se kariérní stránky vyznačují

Založené na výzkumu

Stránky vytváříme na základě důkladného uživatelského výzkumu, znalosti vašich zákazníků a konkurence. Používáme metody jako uživatelské testování, hloubkové rozhovory, customer journey nebo persony.

Plně responzivní

Všechny stránky poběží skvěle nejen v různých prohlížečích a rozlišeních, ale také na mobilech a tabletech.

S příběhem, který přiláká

Hodnoty, mise, cíle. Přilákat ty správné kandidáty znamená nabídnout benefity, ale také ukázat prostředí firmy takové, jaké skutečně je. Pomůžeme vám s prezentací firmy tak, aby byla autentická a poutavá.

S marketingovou analytikou

Každou stránku dodáme s kompletně funkční analytikou. Od nástrojů pro vyhodnocování účinnosti stránek a kampaní až po sledování toho, jak se návštěvníci na webu chovají.

Logo kiwi.com

Konzultujeme propojení marketingu a dat pro kiwi.com

#mentoring #analytika #e-mailing #data
Celý příběh
Logo Regiojet

Proškolili jsme interní tým Student Agency

#performance_marketing #interní_školení
Celý příběh
Logo VUT

Zastavili jsme úbytek přihlášek pro VUT

#náborové_kampaně #sociální_sítě #interní_školení
Celý příběh
Logo T-Mobile

Pro T‑Mobile jsme připravili odbornou část tendru na online agenturu

#konzultace #performance_marketing
IFE - obrázek stroje
Logo IFE

Pomáháme IFE obsadit desítky pozic díky online reklamě

#náborové_kampaně #performance_marketing
Celý příběh

Naši zákazníci

Logo VUT
Logo IFE
Logo Snowboard Zezula
Logo Kiwi

Se spoluprací s firmou igloonet jsme velmi spokojeni. Jejich příprava i realizace reklamních kampaní se vyznačuje bezproblémovou komunikací o cílení, časových požadavcích, náplni i finančních otázkách. Provedení přispělo k nečekaně vyššímu počtu podaných přihlášek do bakalářského studia, a to v situaci, kdy na srovnatelných fakultách v ČR tyto počty klesají.

prof. RNDr. Radim Chmelík, Ph.D,
proděkan FSI VUT

igloonet nám pomohl navýšit objem životopisů řádově o desítky a návštěvnost kariérních stránek v řádech tisíců uživatelů měsíčně, díky čemuž jsme mohli obsadit mnoho volných pozic ve výrobě i kancelářích. Oceňuji zejména flexibilní reakce na naše požadavky, propracovanou strukturu online kampaní, transparentní komunikaci, pravidelný kvalitní reporting a aktivitu nad rámec domluvené spolupráce. V případě další kampaně v online prostředí bychom volili opět igloonet.

Vít Fišer
HR Marketing specialista, IFE

Na igloonetu se mi líbí spojení profesionality s neformálností. Abych řekl pravdu, tak jste nám vytrhli trn z paty.

Martin Zezula
ředitel

S Adamem spolupracujeme již od roku 2018. Pomáhá analytikům i marketingovým manažerům Kiwi.com nastavit vhodné postupy pro vyhodnocování celého portfolia marketingových aktivit tak, aby výsledný reporting dával smysl a hodnoty byly použitelné pro rozhodování. Adam je předním expertem a navíc důvěryhodným a organizovaným partnerem pro diskusi; spolupráce s ním si velmi vážím

Lucie Pezlarová
Head of Analytics Kiwi.com

Poznejte náš tým

Pojďme probrat, jak pomůžeme vašemu projektu

Přijedeme za vámi nebo se můžeme potkat u nás v Brně, Praze či Plzni
konzultace je ZDARMA
Profilovka Adam Šilhan
Adam Šilhan