Za těch 17 let, co jsou tučňáci tučňáky, jsme se u našich klientů setkali s lecčím – vstupem nových e‑shopů na trh, expanzemi do zahraničí i globálními kampaněmi. Máme tak docela dobrou představu, kdy a proč to bude fungovat, kdy ne a kdy můžete letět tak blízko ke Slunci, že projekt shoří.

Rádi vám předáme naše zkušenosti. Samotnou exekutivní práci (správa kampaní, stavění webů) děláme rádi dál, ale čím dál častěji pomáháme firmám na více strategické úrovni.

Oblasti, které nás nejvíc baví a kde pomůžeme nejraději:

 • mentoring a stavění interních týmů: probereme, kdy dává smysl začít tým stavět, koho v něm budete potřebovat, jak je správně najít a jak je dál rozvíjet;
 • připravenost e‑shopu a infrastruktura: nevíte, jestli váš e‑shop na míru už není technologicky zastaralý a nebude pro vás lepší jít do krabice, nebo máte naopak pocit, že je vám krabice už těsná?
 • marketingová strategie, optimalizace marketingových taktik: máte pocit, že jste narazili na strop, že nerostete tak rychle, jak by se vám líbilo, snažíte se dohnat brand debt, nebo jste se dostali do fáze, kdy chcete postupně zvyšovat zisky?
 • automatizace (primárně marketingová, ale i např. práce s e‑shopem, skladem, s objednávkami): netrvají vám některé činnosti zbytečně dlouho, když jdou dělat strojově?
 • pohled zvenčí: e‑shop často nejvíc potřebuje pohled někoho, kdo danou situaci už párkrát řešil, a přitom nemá tunelové vidění.

Nejčastěji pracujeme s e‑shopy, ale poradíme i jinde

 • Pro T‑Mobile jsme připravili odbornou část tendru na online agenturu;
 • Pro Study in Brno jsme vytvořili sérii školení na míru, dál mentorujeme interní tým.

Zkušenosti budujeme napříč oblastmi:

 1. marketing,
 2. data,
 3. vývoj a technologie,
 4. infrastruktura.

Poznejte náš tým

Pojďme probrat, jak pomůžeme vašemu projektu

Přijedeme za vámi nebo se můžeme potkat u nás v Brně či Praze
konzultace je ZDARMA
Profilovka Adam Šilhan