Tvorba webu

Výborný obsah + přehledný design +
uživatelská přívětivost = kvalitní web


Jak řešíme weby v igloonetu?

1. Poznáváme vaši situaci a potřeby

V první řadě se snažíme získat maximum vstupních informací od vás. S dostatečným množstvím údajů lze snadno odhalit skryté příležitosti a silné stránky firmy v rámci konkurenčního prostředí. Váš byznys nás zkrátka zajímá.

2. Najdeme nejvhodnější řešení a vytvoříme cenovou nabídku

S ohledem na marketingovou stránku a rozpočet provedeme analýzu a vytvoříme cenovou nabídku na míru. Vždy se snažíme ukázat všechny možnosti, jejich plusy a mínusy.

3. Vytváříme obsah - společně

Na webu je obsah král, proto by se nikdy neměl podřizovat grafice. V první řadě musí být jasná struktura webu a alespoň rámcově zpracovaná textace, až poté má smysl začít pracovat na grafickém návrhu.

Pokud nemáte na obsah čas nebo je toho příliš, stačí nám dodat podklady. Naši copywriteři a markeťáci vám připraví obsah zajímavý pro lidi i vyhledávače.

4. Práci konzultujeme

Staráme se, abyste měli neustálý přehled o tom, jak se práce na vašem webu vyvíjí. Konzultujeme grafické návrhy, řešíme společně operativní změny. Hlídáme náklady. Ty u nás rostou jen když chcete další věci a vždy jen po domluvě s vámi.

5. Snažíme se projekt dále rozvíjet

Předáním projektu naše práce nekončí. Web je dynamickou záležitostí, proto jsme rádi, když můžeme navázat dlouhodobou spolupráci a vaši webovou prezentaci neustále vylepšovat. Nabízíme také vlastní hostingové služby či realizaci marketingových kampaní.


Chcete se dozvědět více?
Napište si o nezávaznou konzultaci zdarma


Děláme weby, které mají všech pět pohromadě

Design

První dojem rozhoduje, jestli návštěvník na vaší stránce zůstane či nikoli. Proto klademe důraz na jedinečný design, který bude navíc v souladu s tím, co děláte. Nepošleme vás pryč ani když budete mít menší rozpočet, v takovém případě zkoušíme vybrat vhodnou webovou šablonu, kterou upravíme dle domluvy.

Přehlednost

Snadná orientace na webu z něj dělá místo, kde uživatel rád zůstává. Toho jsme si vědomi, a proto u návrhu navigace přemýšlíme a řešíme ji tak, aby návštěvník našel vše rychle a bez přemýšlení.

Rychlost

Je dokázáno, že uživatelé ztrácejí zájem o jakoukoli aplikaci, která se načítá déle než pár sekund. V igloonetu optimalizujeme weby na rychlost.

Aktuálnost

Web by měl být dynamickým prostředkem ke komunikaci se zákazníkem. Našim klientům nabízíme redakční systémy, které umožňují snadné vkládání a úpravy obsahu.

Responsivita – web, který se přizpůsobí

S narůstající oblibou tabletů a mobilních telefonů jsou kladeny vyšší nároky na možnosti zobrazování webových stránek. Jdeme tomuto trendu naproti tím, že při vývoji používáme metodiku mobile first - vytváříme primárně weby, které se přizpůsobí každému zařízení.


Ještě pro vás můžeme zařídit

Webhosting

Poskytujeme webhosting pro webové stránky malých a středních firem i drobných podnikatelů. Pro každého na míru a s možností operativně měnit parametry.

Marketing

Pomůžeme vám dostat váš web či eshop mezi lidi. Vyznáme se ve výkonnostním marketingu i v marketingu na sociálních sítích. Dokážeme odhalit skryté příležitosti a posílit vaši značku vůči konkurenci.

Optimalizace

Vyladíme váš web tak aby jej zákazník snadno našel a snadno se zde orientoval. Nastavíme strukturu, využijeme potenciálu klíčových slov a zařídíme, aby se vaše stránky načítaly raz dva.

SSL certifikáty

Ochráníme data zadávaná návštěvníky vašeho webu. Díky certifikátům se budou vaši zákazníci cítit bezpečně a vy získáte na důvěryhodnosti.