Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
webhosting:sftp [04. 02. 2014 11:32]
sobol
webhosting:sftp [04. 02. 2014 13:00] (aktuální)
sobol
Řádek 6: Řádek 6:
  
 V položce menu Soubor, zvolte položku Správce míst. V položce menu Soubor, zvolte položku Správce míst.
-{{:​webhosting:​filezilla-nove-misto.png?​nolink&​1000|}}+{{:​webhosting:​filezilla-nove-misto.png?​link&​1000|}}
  
 Vytvořte Nové místo stisknutím příslušného tlačítka vlevo dole. Vpravo vyplňte následující parametry: Vytvořte Nové místo stisknutím příslušného tlačítka vlevo dole. Vpravo vyplňte následující parametry:
Řádek 17: Řádek 17:
 Po vyplnění všech parametrů použijte tlačítko připojit v dolní části okna. Po vyplnění všech parametrů použijte tlačítko připojit v dolní části okna.
  
-{{:​webhosting:​filezilla.png?​nolink&​1000|}}+{{:​webhosting:​filezilla.png?​link&​1000|}}
  
 Nakopírujete obsah stránek do adresáře /​home/​název_vašeho_účtu/​název_vasi_domeny/​web/​www,​ pro zobrazení přímo na vaši doméně www.název_vaší.domény. Pokud potřebujete zobrazit obsah na subdoméně vašich stránek, stačí vytvořit podadresář v adresáři /web (např. /​web/​název_vaší_subdomény),​ obsah tohoto adresáře bude zobrazen na adrese název_vaší_subdomény.název_vaší.domény. Nakopírujete obsah stránek do adresáře /​home/​název_vašeho_účtu/​název_vasi_domeny/​web/​www,​ pro zobrazení přímo na vaši doméně www.název_vaší.domény. Pokud potřebujete zobrazit obsah na subdoméně vašich stránek, stačí vytvořit podadresář v adresáři /web (např. /​web/​název_vaší_subdomény),​ obsah tohoto adresáře bude zobrazen na adrese název_vaší_subdomény.název_vaší.domény.