Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
webhosting:novy-hosting [15. 05. 2014 17:23]
sobol
webhosting:novy-hosting [15. 05. 2014 17:25] (aktuální)
sobol
Řádek 18: Řádek 18:
   * chcete-li hosting pouze pro maily, můžete si vypnout webovou část a získat lepší cenu   * chcete-li hosting pouze pro maily, můžete si vypnout webovou část a získat lepší cenu
   * pokud naopak chcete pouze web a maily vás nezajímají,​ můžete obdobně vypnout část mailovou   * pokud naopak chcete pouze web a maily vás nezajímají,​ můžete obdobně vypnout část mailovou
-  * potřebujete většinu místa na maily a jen pár textů na web? Není problém. Místo si můžete jednoduše přerozdělit ​kdykoliv. Pokud celkový prostor nenavýšíte,​ je toto přerozdělení zdarma.+  * potřebujete většinu místa na maily a jen pár textů na web? Není problém. Místo si můžete jednoduše ​kdykoliv ​přerozdělit. Pokud celkový prostor nenavýšíte,​ je toto přerozdělení zdarma.
   * řešíte-li si zálohy sami nebo nemáte na webu důležitá data, můžete získat lepší cenu vypnutím záloh (samozřejmě na vlastní nebezpečí)   * řešíte-li si zálohy sami nebo nemáte na webu důležitá data, můžete získat lepší cenu vypnutím záloh (samozřejmě na vlastní nebezpečí)
   * nestačí vám memory limit pro PHP? Jednoduše jej můžete navýšit.   * nestačí vám memory limit pro PHP? Jednoduše jej můžete navýšit.