Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
webhosting:emaily [14. 10. 2016 10:24]
sobol [Nastavení automatické odpovědi]
webhosting:emaily [31. 05. 2018 14:13]
kepi [Nastavení automatické odpovědi]
Řádek 2: Řádek 2:
  
 E-maily si vytvoříte pod vaším účtem v naší [[https://​admin.igloonet.cz/​|administraci]]. E-maily si vytvoříte pod vaším účtem v naší [[https://​admin.igloonet.cz/​|administraci]].
-K e-mailům na našem serveru můžete přistupovat skrze [[https://mail.igloonet.cz/​|webové rozhraní]] nebo pomocí e-mailového klienta podporujícího protokol POP3/SSL nebo IMAP/SSL.+K e-mailům na našem serveru můžete přistupovat skrze [[https://webmail.igloonet.cz/​|webové rozhraní]] nebo pomocí e-mailového klienta podporujícího protokol POP3/SSL nebo IMAP/SSL.
  
 ==== Webový přístup ==== ==== Webový přístup ====
  
-Nejjednodušší a nejrychlejší přístup k vašemu e-mailu získáte skrze webmail na adrese [[https://mail.igloonet.cz/​]].+Nejjednodušší a nejrychlejší přístup k vašemu e-mailu získáte skrze webmail na adrese [[https://webmail.igloonet.cz/​]].
  
 ==== Parametry pro pokročilé ==== ==== Parametry pro pokročilé ====
Řádek 58: Řádek 58:
  
 ==== Nastavení automatické odpovědi ==== ==== Nastavení automatické odpovědi ====
-Potřebujete-li si nastavit automatickou odpověď na vaší emailové adrese. Přihlaste se k Vašemu účtu do aplikace webmailu na adrese ​ [[https://mail.igloonet.cz/​]]. Po přihlášení klikněte v pravo nahoře na Nastavení. V levém menu vyberte filtry. Pokud nemáte ještě žádný filtr vytvořen, kliknětě na Použít výchozí filtry. V menu Ukázkové filtry (vlevo dole) vyberte filtr pro Automatickou odpověď. Následně vyplňtě požadované parametry a doplňte text automatické odpovědi a klikněte na Uložit pro uložení filtru. [[webhosting::​emaily::​automatickaodpoved|Více.]]+Potřebujete-li si nastavit automatickou odpověď na vaší emailové adrese. Přihlaste se k Vašemu účtu do aplikace webmailu na adrese ​ [[https://webmail.igloonet.cz/​]]. Po přihlášení klikněte v pravo nahoře na Nastavení. V levém menu vyberte filtry. Pokud nemáte ještě žádný filtr vytvořen, kliknětě na Použít výchozí filtry. V menu Ukázkové filtry (vlevo dole) vyberte filtr pro Automatickou odpověď. Následně vyplňtě požadované parametry a doplňte text automatické odpovědi a klikněte na Uložit pro uložení filtru. [[webhosting::​emaily::​automatickaodpoved|Více.]]
  
 ~~NOTOC~~ ~~NOTOC~~