Reference na RTB kampaň pro Somfy

RTB AdForm
Spolupráce: Q2 2016
Projekt: somfy.cz

Vaši práci hodnotím jako velice přínosnou. Při jakékoliv další kampani vás znovu oslovím.


Jana Bláhová

majitelka


Domluvte si schůzku zdarma

Zadání

Zajistit podpůrnou RTB kampaň pro TV spoty 7,5 minuty před a po TV reklamě.


Rozsah projektu

Agentura Blahovi.com měla na starost online část kampaně. Protože však nepracuje běžně s RTB systémy, oslovila nás, abychom tuto rovinu kampaně zajistili my.


Zhodnocení zadavatele

Jednalo se o první kampaň Somfy v ČR vůbec. Měřili jsme hlavně zvýšení povědomí o značce jako takové, a to se díky TV kampani zvýšilo. V roce 2017 plánujeme na jaře další kampaň. Budeme mít více času na přípravu, výrobu více druhů bannerů, rozplánování a lepší součinnost s agenturou zajišťující TV kampaň. Vaši práci hodnotím jako velice přínosnou. Při jakékoliv další kampani vás oslovím.

Zaměření klienta

Blahovi.com je digitální agentura, která svým klientům vytváří marketingové strategie a navrhuje webové stránky. Společnost Somfy, která je považována za lídra v oblasti chytrého bydlení, patří mezi jejich přední klienty.


Můžeme pomoci i vám

Zaujali jsme vás? Domluvte si konzultaci zdarma.

Jsem Google trenér pro Automatizace. Kromě nich s klienty řeším propojování marketingu s daty – nejraději vyhodnocování kampaní, s přesahem do práce s customer value modely. Konzultuji a školil jsem například pro Kiwi, Student Agency, T‑mobile.

Adam Šilhan

vedoucí marketingu

Adam Šilhan