Reference na marketingové práce pro MT nábytek

remarketing retargeting konzultace
Spolupráce: od února 2014 do duben 2017
Projekt: mt-nabytek.cz

Celkově je úroveň provedených prací dobrá, nicméně naše nároky a potřeby rostou, a tak jsme zvědaví, jak si s nimi igloonet poradí i v budoucnu.


Jiří Juřica

majitel

Jiří Juřica


Domluvte si schůzku zdarma

Zadání

Úprava a zlepšení výkonu remarketingových kampaní.


Rozsah projektu

  • remarketing
  • kampaně ve vyhledávací i obsahové síti
  • Facebook retargeting
  • český, slovenský a částečně maďarský trh

Historie spolupráce

V únoru 2014 jsme se s klientem domluvili na úpravě remarketingových kampaní v Google AdWords, nastavení nových kampaní a jejich tříměsíční správě.

Klient byl s výsledky práce spokojen, a tak jsme v červnu téhož roku rozšířili naši spolupráci. Nejenže pokračujeme se správou remarketingových kampaní, ale začali jsme spravovat obecně kampaně v obsahové síti. Díky tomu, že rádi zkoušíme novinky a tuto filozofii s námi sdílí i společnost Exiteria, domluvili jsme se na vyzkoušení Facebook retargetingu.

Od března 2015 jsme začali postupně přebírat i správu vyhledávacích kampaní pro obě země. Abychom byli dále o krok před konkurencí, využíváme AdWords i Sklik API. Naše vývojářské oddělení na nich staví vlastní nástroje, které umožňují rychleji reagovat na změny na e-shopu i na konkurenci ve vyhledávání.

Další výzvou je práce s televizní reklamou, kterou začal MT-nábytek.cz ve větší míře využívat. Snažíme se pracovat s fenoménem second screen a podpořit tak pomocí online marketingu sdělení televizní reklamy.


Vyjádření zadavatele

Na doporučení jsme se rozhodli vyzkoušet spolupráci s firmou igloonet v oblasti remarketingu. Příjemně nás překvapila úspěšnost testu. Proto jsme se rozhodli spolupracovat dál a práce ještě rozšířit. Celkově je úroveň provedených prací dobrá, nicméně naše nároky a potřeby rostou, a tak jsme zvědaví, jak si s nimi igloonet poradí i v budoucnu.

Zaměření klienta

Exiteria je společnost specializovaná na online prodej v nábytku v ČR a SR, kde je významným hráčem. Je známá zejména pod hlavičkou MT-nábytek.cz a MT-nábytok.sk.


Můžeme pomoci i vám

Zaujali jsme vás? Domluvte si konzultaci zdarma.

Jsem Google trenér pro Automatizace. Kromě nich s klienty řeším propojování marketingu s daty – nejraději vyhodnocování kampaní, s přesahem do práce s customer value modely. Konzultuji a školil jsem například pro Kiwi, Student Agency, T‑mobile.

Adam Šilhan

vedoucí marketingu

Adam Šilhan