Reference na marketingové práce pro MT nábytek

remarketing retargeting konzultace
Spolupráce: od února 2014 do duben 2017
Projekt: mt-nabytek.cz

Celkově je úroveň provedených prací dobrá, nicméně naše nároky a potřeby rostou, a tak jsme zvědaví, jak si s nimi igloonet poradí i v budoucnu.


Jiří Juřica

majitel

Jiří Juřica


Domluvte si schůzku zdarma

Zadání

Úprava a zlepšení výkonu remarketingových kampaní.


Rozsah projektu

  • remarketing
  • kampaně ve vyhledávací i obsahové síti
  • Facebook retargeting
  • český, slovenský a částečně maďarský trh

Historie spolupráce

V únoru 2014 jsme se s klientem domluvili na úpravě remarketingových kampaní v Google AdWords, nastavení nových kampaní a jejich tříměsíční správě.

Klient byl s výsledky práce spokojen, a tak jsme v červnu téhož roku rozšířili naši spolupráci. Nejenže pokračujeme se správou remarketingových kampaní, ale začali jsme spravovat obecně kampaně v obsahové síti. Díky tomu, že rádi zkoušíme novinky a tuto filozofii s námi sdílí i společnost Exiteria, domluvili jsme se na vyzkoušení Facebook retargetingu.

Od března 2015 jsme začali postupně přebírat i správu vyhledávacích kampaní pro obě země. Abychom byli dále o krok před konkurencí, využíváme AdWords i Sklik API. Naše vývojářské oddělení na nich staví vlastní nástroje, které umožňují rychleji reagovat na změny na e-shopu i na konkurenci ve vyhledávání.

Další výzvou je práce s televizní reklamou, kterou začal MT-nábytek.cz ve větší míře využívat. Snažíme se pracovat s fenoménem second screen a podpořit tak pomocí online marketingu sdělení televizní reklamy.


Vyjádření zadavatele

Na doporučení jsme se rozhodli vyzkoušet spolupráci s firmou igloonet v oblasti remarketingu. Příjemně nás překvapila úspěšnost testu. Proto jsme se rozhodli spolupracovat dál a práce ještě rozšířit. Celkově je úroveň provedených prací dobrá, nicméně naše nároky a potřeby rostou, a tak jsme zvědaví, jak si s nimi igloonet poradí i v budoucnu.

Zaměření klienta

Exiteria je společnost specializovaná na online prodej v nábytku v ČR a SR, kde je významným hráčem. Je známá zejména pod hlavičkou MT-nábytek.cz a MT-nábytok.sk.


Můžeme pomoci i vám

Zaujali jsme vás? Domluvte si konzultaci zdarma.

Vedu igloo tým marketingu. Starám se, aby to, co děláme bylo stále na špičce. Vysněným dítkem je pro mě data tým, který je pro mě čím dál větší prioritou.

Adam Šilhan

chlapec z marketingu

Adam Šilhan